Kariera

W związku z rozwojem firmy Effective-Finance, obecnie rekrutujemy na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. kredytów hipotecznych

Zadania:

  • obsługa dokumentacji kredytowej w formie papierowej i elektronicznej,

  • bieżący kontakt z wyższym rangą ekspertem ds.kredytów,

  • kontakt i współpraca z pracownikami banków oraz Klientami.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w branży kredytowej mile widziane,

  • zainteresowanie zagadnieniami branży kredytowej,

  • mile widziana umiejętność obsługi systemów do obsługi wniosków,

  • naturalna umiejętność tworzenia pozytywnych relacji,

  • systematyczność oraz umiejętność analitycznego myślenia,

  • zaangażowanie oraz chęć rozwoju zawodowego,

  • pracowitość, zaangażowanie, lojalność oraz optymistyczne podejście do świata.

Oferujemy:

  • atrakcyjne prowizyjne wynagrodzenie,

  • zdobycie profesjonalnego zawodu ( dla osób stawiających pierwsze kroki przewidujemy specjalny program wprowadzający),

  • narzędzia pracy specjalistyczne oprogramowanie, elektroniczny terminarz),

  • pakiet szkoleń; merytoryczne przygotowanie i kompetencje miękkie,

  • indywidualne wdrożenie,

  • opieka wdrożeniowca do czasu samodzielnej gotowości podejmowania wyzwań na rynku kredytowym,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres biuro@effective-finance.pl

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb Effective-Finance niezbędnych do realizacji procesu rekreacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Gwarantujemy poufność i dyskrecję zawodową.